Zwiększ bezpieczeństwo pracy dzięki obrotnicom do palet

Automatyczna maszyna z obrotowym ramieniem do owijania ładunków na paletach folią stretch szczególnie nadaje się do zastosowania w branżach handlowych, w których wymagana jest wysoka wydajność, oraz do lekkich produktów, łatwo odkształcalnych i niestabilnych. Zasilane wstępne rozciąganie wydłuża folię do 300%, zapewniając bardziej bezpieczne owijanie i zmniejszając zużycie folii.

Obrotnica do palet umożliwia załadunek ładunków

obrotnice do paletPozycja obrotowa pojedynczego startu / stopu i hamulec magnetyczny ułatwiają załadunek / rozładunek. Technologia powered pre-stretch wydłuża folię do 300%, zapewniając bardziej bezpieczne owijanie i zmniejszając zużycie folii. Obrotnica to prosty sposób do bezpieczniejszej obsługi ręcznej, eliminuje też potrzebę rozciągania podczas załadunku lub rozładunku produktu lub palet. Półautomatyczny sprzęt do owijania folią stretch wykonuje wszystkie funkcje owijania rozciągniętej folii wokół palety produktu, z wyjątkiem mocowania początkowej porcji folii na palecie i cięcia Jednym z nietypowych aspektów ruchu produktu jest to, że niektóre opakowania palet wymagają obrotu o 90º w celu prawidłowego ustawienia w końcowe opakowanie. Stoły obrotowe stanowią prostą pomoc w bezpieczniejszym ręcznym przenoszeniu i eliminują potrzebę rozciągania podczas załadunku lub rozładunku produktu. Półautomatyczna owijarka stołu obrotowego z systemem cięcia i zaciskiem wykrywa wysokość palet, jednocześnie optymalizując owijanie w porównaniu do owijania ręcznego. zintegrowany stół obrotowy pozwala na ładowanie bez zginania i rozciągania. Stoły do akumulacji o regulowanej wysokości są umieszczone na końcu przenośnika transportowego i służą do tymczasowego gromadzenia produktów do sortowania, montażu lub przenoszenia, przez co obrotnice do palet są prostą drogą do bezpieczniejszego przenoszenia ręcznego  i eliminują potrzebę rozciągania podczas załadunku lub rozładunku produktu. Przemysłowe stoły nożycowe z ręcznymi lub napędzanymi obrotnicami służą do nakładania warstw gotowego produktu na palety w celu owijania w folię termokurczliwą. Seria owijarek paletowych jest często stosowana w różnych branżach, na przykład w przemyśle spożywczym i napojów, przemyśle chemicznym i tak dalej.

Automatyczna owijarka palet z urządzeniem do wstępnego rozciągania pozwala zaoszczędzić ponad 40% zużycia folii. To urządzenie zawiera okrągły talerz obrotowy, który jest obsługiwany przez odwrócone linie sprzętu do transportu materiałów i urządzenia do transportu kontenerów, takie jak: podnośniki nożycowe, przechylniki kontenerów, paleta ładowarki poziomowe, wózki paletowe, talerze obrotowe i inny sprzęt do paletyzacji.